Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота - це комплекс процедур, спрямованих на підтримку здоров'я зубів і ясен, а також можливість знизити ризики серйозних стоматологічних проблем і контроль раніше виконаної роботи.

Можливість знизити ризик розвитку запальних захворювань тканин пародонта, а також карієсу - на 30-50%.

Професійне чищення зубів спрямована на зняття відкладень (м'якого і твердого нальоту) не піддаються видаленню при щоденному чищенні.

Відмінність професійного чищення від індивідуальної щоденної гігієни полягає в тому, що стоматологічні апарати здатні проникнути під ясна без загрози її пошкодження.

До того ж, звичайна зубна щітка не може настільки ретельно очистити поверхню зубів і абсолютно не здатна зняти тверді відкладення. Процедуру проводить фахівець виключно в умовах стоматологічної клініки.

Комплексна гігієна порожнини рота включає: фарбування / індикація нальоту, зняття пігментованого нальоту методом Air Flow, видалення твердих зубних відкладень за допомогою ультразвукового скейлера, нанесення гелів для зміцнення емалі (фторування).

Навчання домашньої гігієни, підбір засобів (щіток, паст, йоржиків, флосів).

Професійне чищення рекомендована всім пацієнтам не рідше одного разу в 6 місяців, незалежно від стану зубів. Також профілактичне чищення зубів є обов'язковою процедурою перед імплантацією, виготовленням протезів і ортодонтичним лікуванням.

відбілювання

Білі зуби - це синонім вашої молодості і краси.

Професійне відбілювання зубної емалі за допомогою американської технології Beyond допомагає домогтися гарних результатів, не завдаючи шкоди. Beyond - прогресивна технологія, яка визнана лідером серед всіх апаратних систем. Являє собою безпечний і ефективний метод професійного відбілювання зубів.

Завдяки застосуванню холодного блакитного світла високої інтенсивності виключається можливість нагрівання зубів і м'яких тканин, а значить, мінімізує хворобливі відчуттів до і після процедури.

Перед відбілюванням зубів, необхідно провести професійну гігієну для зняття нальоту і видалення зубного каменю.

При наявності гінгівіту проведення процедури відбілювання можливо лише після усунення запального процесу.

Якщо на зубах, які планується вибілювати, є каріозні порожнини, їх необхідно закрити постійними або тимчасовими реставраціями.

Доцільно пройти попередній курс ремінералізації, який складається з 1-2 відвідувань у лікаря і домашнього використання препаратів на основі фтору і кальцію.

Процедура не проводиться:

  • в період вагітності і лактації,
  • у віці до 18 років,
  • при деструктивних формах флюорозу і гіпоплазії,
  • при патологічної стертості і клиновидних дефектах.

Для збереження результату відбілювання потрібно дотримуватися наступних рекомендацій лікаря.

  • дотримуватися «білу дієту» протягом двох діб після процедури: вживати продукти, які не мають пігментів, відмовитися від яскравих ягід, фруктів і овочів, чаю, кави, вина, газованої води;
  • відмовитися від куріння мінімум на 48 годин;
  • ретельно дотримуватися гігієни порожнини рота за допомогою підібраних лікарем засобів.

Комплексний догляд за порожниною рота, профілактичні візити до лікаря дозволять зберегти ефект відбілювання на довгий термін.

Залишилися питання? Зателефонуйте!

+38 067 804 24 33