Стоматологічні послуги в м.Дніпро

Запорука здорової та красивої посмішки - своєчасне виявлення стоматологічних захворювань та їх лікування. Рекомендовано відвідувати лікаря-стоматолога з профілактичною метою не рідше ніж раз на півроку. Тільки з таким відповідальним підходом вдасться усунути причину патології, а не її наслідки.

Сучасна стоматологія пропонує безліч послуг, методик, що дозволяють швидко і ефективно проводити діагностику, терапію хвороб зубів і ясен. Клініка доктора Крохина оснащена всім необхідним для комфортного і результативного лікування в Дніпрі.

Більше про клінікуЗаписатися на прийом

Шість причин вибрати саме НАС!

Ми дбаємо про здоров'я і красивої усмішці наших пацієнтів, застосовуючи найкращі досягнення сучасної стоматології для ефективного і безпечного лікування зубів.

Професіоналізм

Наші лікарі - фахівці високого рівня, і вони не перестають розвиватися у своїй професійній сфері. Стоматологи клініки постійно вивчають нові методики і застосовують отримані знання і технології в повсякденній роботі.

Передові технології

Наша клініка слід сучасним тенденціям в медицині: в одному місці поєднуються передові технології, досвід лікарів і бездоганний сервіс. Подбайте про своє здоров'я - приходьте на прийом.

Сучасне обладнання

Сучасна стоматологія оснащена якісним німецьким обладнанням Sirona. Матеріали, використовувані в нашій клініці проводяться в Америці, Німеччині і Японії.

Рішення складних завдань

Для вирішення складних завдань в клініці використовуються інноваційне обладнання та технології.

Індивідуальний підхід

Для кожного нашого пацієнта ми формуємо індивідуальні схеми, які дозволяють правильно виробити стратегію по обстеженню і лікуванню. Наші лікарі завжди впевнені в прийнятих рішеннях і не сумніваються в проведеному лікуванні.

Функціональна реабілітація

Функціональна реабілітація, відповідно, відновлює здоров'я органів порожнини рота, щелеп та прикордонних областей обличчя і шиї пацієнтів

Залишилися питання? Зателефонуйте!

+38 067 804 24 33

+38 067 804 24 33

Залишилися питання? Зателефонуйте!

Повний спектр стоматологічних послуг

Гігієна і відбілювання

Комплекс процедур, спрямованих на підтримку здоров'я зубів і ясен, а також можливість знизити ризики серйозних стоматологічних проблем і контроль раніше виконаної роботи.

Докладніше

Хірургія

У разі неефективності терапевтичного лікування, а так само в якості реконструктивної терапії, необхідно застосування хірургічних методик.
Докладніше

Терапія

Наша стоматологічна клініка використовує найсучасніші технології і останні досягнення в області стоматологічного лікування.
Докладніше

Діагностика

Успішність проведеного лікування багато в чому залежить від якості діагностики та консультації лікаря-стоматолога. Ця процедура включає в себе проведення повного обстеження порожнини рота пацієнта, складання оптимального плану лікування з урахуванням індивідуальних можливостей і потреб пацієнта.
Докладніше

Пряма реставрація

Пряма реставрація зубів - це реставрація зубів композитними матеріалами. За допомогою прямої реставрації відновлюється зовнішній вигляд і функціональність зубного ряду.
Докладніше

Наша команда

Контактна інформація

Адреса

м.Дніпро, ул.Жуковского, 3-г.

Робочий час

Понеділок - Субота з 9:00 - 18:00
Неділя вихідний

Телефон

+38 095 721 26 13
+38 067 804 24 33

Email

tarri.stom@gmail.com